Prodavačka - Korálky.cz

23.05.2018 11:03 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Jmenujeme se Korálky.cz a zabýváme se prodejem korálků, bižuterních komponentů a všeho potřebného pro vlastní výrobu bižuterie, šperků a oděvních doplňků. Jsme česká firma s dvanáctiletou tradicí a náš sortiment tvoří tradiční české korálky doplněné o to nejlepší od dodavatelů z celého světa.

Rádi bychom posílili personál v naší kamenné prodejně v Praze na Smíchově. Hledáme takové kolegyně, které vědí, co práce na prodejně obnáší. Bylo by skvělé, kdybyste měla k našemu sortimentu vztah a ráda o něm se zákazníky hovořila.

Během směny budete pracovat samostatně a budete zodpovědná za celkový denní chod prodejny. Reprezentativnost prodejny a spokojenost zákazníků jsou naší společnou vizitkou, důležitost Vaší práce pro firmu budeme vždy respektovat.

Na prodejně se budete střídat s kolegyněmi v systému dlouhý – krátký týden (5 dní včetně víkendu – 2 dny) celkem 15-16 dní v měsíci a můžete si mezi sebou směny po domluvě měnit. Pokud se vzájemně dohodnete, můžete mít volno i týden v kuse.

Nabízím Vám smlouvu na dobu neurčitou, pokud hledáte dlouhodobou a stabilní práci. Odměna je srovnatelná až vyšší v porovnání s pracemi v oboru. Postupně se Vám ji budeme snažit zvyšovat, pokud se firmě bude dařit a budeme oba s Vaší prací spokojeni.

Nabízíme také Multisport kartu a 13. mzdu.

Pokud máte o práci u nás zájem, pošlete nám prosím

stručný životopis a
krátký dopis, kde se představíte a hlavně napište, proč u nás chcete pracovat.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...