Pomocná účetní - ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

07.05.2018 12:39 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Hledáme pracovnici/pracovníka na pozici pomocná skladová účetní. Jedná se hlavně o zadávání dat do počítače, kontrolu materiálových rozpisek, kontrolu dat pro účetní výrobu zboží, zadávání převodek mezi prodejnami, zakládání dokumentů.

Zájemce zaškolíme, není nutné mít s touto prací žádné předchozí zkušenosti, nevyžadujeme ani znalosti v účetní oblasti. Požadujeme zkušenosti s administrativou a prací na PC v rozsahu Word, Excel. Předchozí práce v nějakém účetním nebo pokladním systému je výhodou, ale není podmínkou.

Jedná se o práci na poloviční nebo částečný úvazek. Požadujeme odpracovat minimálně dva dny v týdnu. Je ale možné pracovat i 3 nebo 3,5 dne dle dohody. Na pracovní době je možné se individuálně domluvit, je možné pracovat např. celé dva dny v týdnu nebo např. každý den dopoledne, případně je možné domluvit se i na nějaké jiné kombinaci, je to opravdu na dohodě.

Požadujeme pracovitost a pečlivost a schopnost rychlého zadávání dat do PC. Nabízíme platové ohodnocení 11.000 Kč hrubého měsíčně za poloviční úvazek (2,5 dne v týdnu), pokud bychom se domluvili na více odpracovaných dnech, mzda by se v poměru zvýšila.

Nástup možný ihned. Trvání pracovního poměru na dobu určitou do 30. 10. 2018. Na dovolené v letních měsících je možné se domluvit. V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce (předpokládáme, že tohoto pracovníka budeme potřebovat i po 30. 10.).

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...