náramek modrý kalcit

01.12.2017 19:44 | Celá ČR | Celá ČR | Móda a doplňky | Šperky dámské

Náramek z kamene modrý kalcit 6mm na pružné nylonové gumičce. Obvod náramku je 18,5 cm (v případě potřeby mohu zmenšit, zvětšit bohužel ne). Tento náramek je vhodný pro obvod zápěstí 17-18 cm.

Vlastnosti kamene:
Vápenec je účinný zesilovač a čistič energie. Vápenec je aktivní krystal urychlující vývoj a růst. Jedná se o duchovní kámen zajišťující spojení s vyšším vědomím. V duševní rovině vápenec spojuje cit s rozumem - vytváří emoční inteligenci. Z těla odstraňuje nečinnou energii. Barevné spektrum vápence čistí fyzické tělo společně s dalšími vyššími vrstvami osobnosti. Modrý vápenec poslouží jako jemně fungující kámen v době zotavování a relaxace. Snižuje krevní tlak a rozhání bolest ve všech tělesných rovinách. Jemně tiší nervy, potlačuje úzkost a odstraňuje negativní emoce. Modrý vápenec dokáže pohlcovat energii, filtrovat ji a vracet zpět ku prospěchu toho, kdo ji vysílá.
(zdroj: http://www.nakridlechandelu.cz/vapenec/)

Čištění:
Kalcit krátce opláchneme pod proudem vlažné vody, osušíme a necháme jej položený na drúze křišťálu nabíjet dobré dvě hodiny, z dosahu přímých slunečních paprsků, na denním světle.

Zboží odesílám po připsání platby na účet (cena náramku + poštovné 40 Kč) jako doporučený dopis, či na dobírku (cena náramku + poštovné 85 Kč).

Cena: 150,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...