OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

23.11.2017 13:10 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Co vás čeká

Už vás nebaví prodávat přes telefon, ale máte rádi komunikaci s potenciálními zákazníky? Chtěli byste dělat něco, co má smysl a potenciál do budoucna? Pojďte se s námi zapojit do revoluce, kterou se snažíme způsobit na českém trhu s realitami. Uzdravujeme trh s nemovitostmi. Pomáháme lidem, kteří nakupují a prodávají nemovitosti, případně těm, kteří se již stali obětí realitního podvodu nebo jen špatně nakoupili. Na našem zákaznickém centru budete komunikovat s lidmi, kteří nakoupili nemovitost po roce 2014. To je naše cílová skupina. Vaším úkolem bude pouze zjistit, zda-li je navštívil náš obchodní zástupce a poté domluvit další schůzku. Cílem je, abyste velmi rychle pochopili, jak fungují naše produkty Bezpečný prodej, Bezpečný nákup a Zpětné prověření nemovitosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vynikající komunikační dovednosti

- příjemný hlasový projev bez logopedických vad

- smysl pro rychlou reakci a asertivita

- práce s PC (Microsoft Office)

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou pro vás bude předchozí zkušenost s prací na call centru, ať už se jedná o telesales či práce na zákaznickém centru. Není to však nutné. Umíme si své zaměstnance sami vyškolit. Oceníme hlavně pozitivní a proaktivní přístup.

Co vám můžeme nabídnout

- nadstandardní platové ohodnocení

- rychle se rozvíjejíci společnost s jasnou vizí

- práce v mladém a dynamickém kolektivu

- přímý kontakt s vedením společnosti

- 5 týdnů dovolené

- provize a bonusy

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...