Hledá se obchoďák pro profesionální BIO vlasovou kosmetiku

05.05.2017 10:31 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Požadujeme: Zkušenost s prodejem Pozitivní vztah k módě a kosmetice a zájem o její zdravé alternativy Reprezentativní vystupování a vzhled Pečlivost, preciznost a pozitivní přístup Základní schopnost práce v Numbers a Pages (vlastní Mac výhodou) anebo EXCEL + WORD Anglický jazyk aktivně Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme: Dynamickou práci pro skvělou značku Flexibilní pracovní dobu Částečně možnost práce z domova Motivační ohodnocení (fix + provize z prodeje) Možnost profesního růstu v rámci firmy

Popis: Bavilo by tě pracovat pro kosmetickou značku, která ctí lidské zdraví, není lhostejná k životnímu prostředí a zároveň jde s dobou a má vynikající výsledky ?

Naše mise je pozvednout kadeřnický průmysl v české republice na vyšší level. Chceme, aby se kadeřníci naučili používat méně chemie a tím chránili zdraví nejen svoje, ale i klientů. S vlasovou kosmetikou Natulique jim právě toto umožňujeme.

Hledáme šikovného, komunikativního, flexibilního, samostatného a organizovaného člověka, který by pro nás vyhlédaval nové klienty, oslovoval je a zároveň se staral o klienty současné - příjímání objednávek, vedení obchodních jednání, atd.

Práce obnáší: Komunikaci se stávajícími klienty, zjišťování zpětné vazby, zajištění a organizace školení a jiných setkání, vystavování faktur, práce s CRM systémem, akvizice nových klientů, atd.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...