Sytémový specialista

12.08.2016 10:22 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Požadujeme: znalost operačních systémů Windows, Windows Server, Linux znalost serverové virtualizace, především VMware a Hyper-V znalost Active Directory, Exchange, DNS, DHCP, NAT znalost HW pracovních stanic, notebooků a serverů znalost principů strukturované kabeláže analytické schopnosti, samostatnost, odpovědnost, komunikační dovednosti chuť učit se novým věcem, pracovat na sobě a rozvíjet se VŠ/SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření znalost anglického jazyka řidičský průkaz typu B.

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení práci v přátelském, neformálním prostředí individuální pracovní dobu zaškolení možnost částečně vykonávat práci z domova telefon, notebook a automobil (i k soukromým účelům).

Popis:

Do našeho IT týmu přijmeme systémového specialistu. Náplní Vaší práce bude podpora koncových stanic a serverů našich klientů přes vzdálenou správu i osobně.

Kdo jsme? Hlava, s. r. o. – rodinná firma, která se zabývá IT outsourcingem, tvorbou webových stránek a online marketingem pro malé a střední společnosti v Praze.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...