KOSATCE ZAHRADNÍ

12.08.2016 10:21 | Jihočeský kraj | Strakonice | Domácnost | Starožitnosti

ÚŽASNÝ OBRAZ - KOSATCE ZAHRADNÍ. AUTOREM JE KVALITNÍ, VYHLEDÁVANÁ AUKČNÍ MALÍŘKA JULIE KŘÍŽKOVÁ KRČMÁŘOVÁ (INKA). SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO. KVĚTINY JSOU JAKO ŽIVÉ, ODSTÍNY BAREV JSOU NÁDHERNÉ - OSOBITÝ STYL MALBY, JIŽ NA PRVNÍ POHLED JE VIDĚT ŽE SE JEDNÁ O VELMI KVALITNÍ DÍLO.

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 41 CM X 32 CM, RÁM JE ÚZKÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. ZŘEJMĚ KOMBINOVANÁ TECHNIKA AKVAREL + OLEJ NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ.

Julie Krčmářová, vlastním jménem Julie Křížková byla manželkou řídícího učitele Aloise Krčmáře. Od roku 1917 studovala na soukromé krajinářské škole Aloise Kalvody a dále na figurální škole Rudolfa Vejricha. V krajinářské škole se seznámila s učitelem Aloisem Krčmářem, za kterého se v roce 1924, po skončení studií na Uměleckoprůmyslové škole u profesora V. H. Brunnera, provdala. Od té doby většinu času trávila v podhůří Orlických hor ve Slatině nad Zdobnicí, odkud také čerpala mnohé inspirace ke svým dílům. Častým motivem byly pro ni zejména staré stromy, řeka Zdobnice a květiny.

Cena: 4 999,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...