Myčka nádobí BOSCH SPS53M58EU / záruka

13.07.2016 14:14 | Hlavní město Praha | Praha | Bílé zboží | Myčky, pračky

- Volně stojící myčka Bosch SPS53M58EU v energetické třídě A+ a šířce pouhých 45 cm

- Je vybavena 5 programy mytí – 2× intenzivní, automatický, úsporný a rychlý. S touto myčkou umyjete až 9 jídelních souprav. Pokud máte často méně nádobí, jistě využijete funkci 1 náplně

- Funkce IntenziveZone je speciálně určeně pro silně připálené hrnce, nebo pánve, myje silnějším tlakem při ostřikování a při vyšší teplotě. Funce VarioSpeed Plus zase zkrátí dobu mytí až o 66%, což v dnešní uspěchané době jistě oceníte. Praktická ochrana proti otiskům prstů je u této myčky samozřejmostí.

Programy:

Intenzivní – 70°C – na hodně znečištěné nádobí, na kterém je nějakou dobu přischlé jídlo.

Automatický – 45–65°C – na veškeré znečištěné nádobí, na kterém je nějakou dobu přischlé jídlo Intenzivní – 45°C – na hodně znečištěné nádobí, na kterém je nějakou dobu přischlé jídlo Eco 50°C – běžný každodenní cyklus, na běžně zašpiněné nádobí (hrnce, talíře, sklenice) TurboSpeed 20 minut – pro lehce znečištěné nádobí, či příbor.

Speciální funkce: VarioSpeed Plus – zkrátí dobu mytí až o 66% IntensiveZone – cílené řešení pro připálené pánve a hrnce.

Důležité informace:

Počet sad: 9.

Třída účinnosti mytí: A.

Třída účinnosti sušení: A.

Energetická třída: A+.

Spotřeba vody: 0,78 kWh.

Počet programů: 5.

Rozměry: 84,5×45×60 cm (VxŠxH).

Vnitřní vybavení: Výškově nastavitelný horní koš pomocí 3 násobného RackMaticu 2 mycí koše – sklopné trny v dolním koši 2×, ve spodním 2× Koš na příbory ve spodním koši.

Cena: 7 999,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...