Kočárek Firkon

11.07.2018 15:25 | Karlovarský kraj | Cheb | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Prodám 4 měsíce používaný kočárek Firkon. Jedná se o trojkombinaci - hluboká prostorná korbička, sportovní seslička a autosedačka (vajíčko s adaptéry - dá se připnout na konstrukci). Kočárek je bez jakékoliv vady s reflexními prvkami i s větracími okénky, kolečka jsou nafukovací, přední s možností arotace. Pod kočárkem prostorný zapínací košík, nánožník na korbičku, sesličku i vajíčko, prostorná taška na kočárek, rukávník na zimu (skvělá věc i v té největší zimě bez rukavic nemrznou ruce :-) ) pláštěnka i síťka proti hmyzu. Pc 13 000,- Nyní za 4500,- .

Cena: 4 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...