Administrátor pasivní linky s němčinou

08.09.2017 11:06 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Popis pozice

Pro nově budované zákaznické centrum hledáme kandidáty na pozici administrátora pasivní telefonní linky. Náplní práce je komunikace s klienty v německém jazyce a zpracování jejich dotazů a požadavků.

Koho hledáme

Na tuto pozici hledáme šikovné kandidáty, kteří plynně ovládají německý jazyk jak v psané tak mluvené formě, tedy úroveň B2 a lepší. K tomu musí ovládat na běžné uživatelské úrovni práci s PC a základními kancelářskými aplikacemi. Pozice není náročná na technické znalosti, ale vyžaduje dobré komunikační dovednosti a důraz na spolehlivost a systematickou práci.

Nabízíme

Prvním krokem před oficiálním přijímacím řízením je říjnové setkání kandidátů, na kterém se Vám společnost představí a kde proběhnou první neformální rozhovory.
Mzdové podmínky jsou nastaveny pevně. Za tuto práci nabízíme až 35 000 Kč měsíčně.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...