Dětská postýlka PALI s matrací

09.05.2017 13:35 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Dětské potřeby | Dětský nábytek

Dětská postýlka PALI včetně kvalitní matrace - bezpečná a kvalitní vyrobena v moderním designu. Italská firma PALI. Bárva bílá, která neškodná pro zdráví ditěti.

Malo použíta v perfektním stavů. Na ditě do 4-5 let.

Postýlka obsahuje: dvě polohy pro matraci čtyři otočná kolečka (dvě z toho mají brzdy) posuvné bočnice (o 20-25cm) materiál není toxický! lamelový rošt otopedický, šuplík, v bílé barvě s medvídkem, vzdálenost příček 6cm, zdravotně nezávadné splňujíci kritéria evropské normy EN 71-3 rošt v nižší poloze je v hloubce 61 cm a zvednutý rošt je v hloubce 44 cm (měřeno od roštu) evropský zdravotní atest a certifikát kvality.

Cena: 3 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Karel Kopička

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Karel Kopička

Načítám, prosím vydržte...