Velšský teriér štěňata

06.07.2024 18:55 | Hlavní město Praha | Praha | Zvířata | Psi a štěňata

Prodám dvě krásné sestry velšského teriéra ve věku 7 měsíců.

Můžete si je koupit dohromady nebo samostatně. Obě fenky jsou plně očkované dle protokolu o infekčních onemocněních, jsou pravidelně čištěny od endoparazitů a vnějších parazitů a jsou čipovány. Mají kompletní dokumentaci, která obsahuje rodokmen a pas.

Velšští teriéři jsou známí svou energií, inteligencí a loajalitou. Toto plemeno je ideální pro rodiny, protože milují děti a dobře vycházejí s ostatními domácími mazlíčky. Jejich odvaha, živost a oddanost majitelům z nich dělají vynikající společníky.

Kromě toho, že jsou tyto sestry nesmírně milé a přátelské, mají také vynikající genetiku, což z nich dělá zvláštní příklad jejich plemene. Velšští teriéři jsou také velmi přizpůsobiví, snadno se cvičí a dokážou se přizpůsobit různému životnímu stylu – od aktivních rodin po klidnější domácnosti.

Další výhody:
- Profesionální podpora: poskytneme vám veškerou potřebnou péči a rady ohledně výcviku, abyste se vy i vaši noví mazlíčci mohli rychle a snadno adaptovat

- Možné doručení: pokud si je nemůžete vyzvednout osobně, nabízíme možnost doručení na vaši adresu domů

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Nenechte si ujít příležitost přidat takové vzácné členy do vaší rodiny!

Kontaktujte nás na čísle +381693322666
E-mail: mildvor@yahoo.com

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...