Hledám nově tváře

01.07.2024 21:09 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Práce v erotice

Ahoj jsme nově otevřený privát a escort,a hledám k sobě sympatické a milé slečny,ve věku (18-50), které si chtějí vydělat 8000 až 20000, denně, výdělek je reálný, neslibuji nemožné. Pracovní doba domluva. Po domluvě je možné i brigádně. Nabízím možnost ubytování ve vlastním pokoji . K dispozici ti bude auto s řidičem pro tvé osobní potřeby a samozřejmě zdarma.Jedenkrát za měsíc máš zaplacenou manikuru,pedikuru a kadeřníka.K tomu osobní trenér a využití fitnescentra formou bonusu. Budeš pracovat v malém kolektivu příjemných slečen a v nově zařízených prostorách. Jestli s touto prací nemáš zkušenosti nevadí - hledáme právě tebe

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Tel: 737803224

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Kontakt na inzerenta

Telefon: 737803224


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...