Ohromující malá štěňata jorkšírského teriéra

12.08.2022 07:34 | Celá ČR | Celá ČR | Zvířata | Psi a štěňata

Nádherná štěňata jorkšírského teriéra
Mám krásný vrh štěňat plných jorkšírských teriérů budou připravena tato štěňátka jsou úplný jorkšírský teriér s papíry, jsou malá, protože máma je malá a táta je menší!
Štěňata jsou dobře socializovaná s ostatními domácími zvířaty, malými dětmi a každodenním hlukem atd., jsou to velmi milující, hravá zdravá štěňata. Budou zdravotně zkontrolovaní, čipovaní, odčervení, odčervení a vycvičeni vložkou pro štěňata, přijdou i s přebalovacím krmivem a dekou s maminkou vůní. Laskavě WhatsApp +1 (810) 360-4021

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Načítám, prosím vydržte...