Krásná čistokrevná sibiřská husky štěňata

23.01.2021 16:01 | Jihočeský kraj | Jindřichův Hradec | Zvířata | Psi a štěňata

S potěšením můžeme říci, že jsme byli požehnáni tímto vrhem husky štěňat od našeho vlastního rodinného mazlíčka husky izzabellas potěšení kc jméno UPDATE 21. ledna máme 1 kluk černé a bílé modré oči všechna ostatní štěňata nyní vyhrazena jsou směsí barev černá a bílá / šedá vyrůstala v rodinném domě s dětmi socializovanými zvyklá na všechny zvuky domu držet štěně je vidět u maminky táta je světle červený hřebec jménem dakoda, který také může být viděn tato štěňata jsou z velmi dobrých linií matka je 5 generace rodokmen a tak jsou rodiče chovných štěňat nebudou registrováni v kc a půjdou si vyzkoušet pouze rodinný dům, musíte mít vhodnou uzavřenou zahradu a mít čas na štěně, než zavoláte štěňátkům, jsou téměř 8 týdnů, nechají nás očkovanou mikročipovanou fleadou a byli bude odčerveno červovacím sirupem, protože bude zahrnuto jen něco málo přes 2 týdny staré balení štěněte a deka s vůní maminek, prosím kontaktujte mě pro více informací a fotky 250 nevratná záloha zajišťuje vaše pu ppy maminky oči jsou světle modré táta má hnědé oči štěňata jsou momentálně smíchaná některá modrá, někdy tmavá a mohou se časem měnit

Pro více informací mě prosím kontaktujte

whatsApp: +44 7404 800724

Cena: 300,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Tel: +447404800724

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Kontakt na inzerenta

Telefon: +447404800724

Načítám, prosím vydržte...