ŘEŠENÍ FINANČNÍCH A ŽIVOTNÍCH SITUACÍ

29.10.2020 10:54 | Hlavní město Praha | Praha | Služby a řemesla | Finanční služby

Zpětný pronájem nemovitostí vám zachrání střechu nad hlavou! Řešením těchto situací nemusí mít špatný konec! Výkup vám zajistí bydlení v nemovitosti nadále s možností zpětného odkoupení. Z dohodnuté ceny vám nejdříve uhradíme veškeré dluhy (pokud je máte) a zbývající část finančních prostředků vám obratem zašleme. Nemusíte dokládat příjmy, můžete mít záznamy v bankovním a nebankovním registru dlužníků nebo již nařízené exekuce. Bydlení je podobné jako v městském či obecním bytě v pronájmu. Zůstane vám trvalý pobyt + možnost čerpání státního příspěvku. Vše na co jste zvyklí, zůstává. Nadále si hradíte zálohy za služby s užíváním nemovitosti (elektřina, voda, teplo). Bez žádných poplatků předem. Celá ČR. Pro více informací www.torigo.cz. Tel: 731 169 000.

Cena: Nerozhoduje

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Tel: 731169000

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Telefon: 731169000

Načítám, prosím vydržte...