Ubytování České Budějovice - Levný penzion

04.08.2020 16:13 | Jihočeský kraj | České Budějovice | Cestování | Ubytování

Ubytování České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra města, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Levné ubytování České Budějovice poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar patří mezi oblíbené hotely a penziony, nabízí prostorný apartmán a kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s nádobím a rychlým internetovým Wi-Fi připojením zdarma.

Levný penzion České Budějovice, akceptuje pobyt se psy, ale požaduje předchozí dohodu s recepcí ubytování.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro pobyt všech věkových kategorií, pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá penziony za nejlepší dostupné ceny.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám ve vlastní restauraci penzionu připraví chutnou snídani.

Penzion České Budějovice vám umožní parkování před budovou nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.

Cena: 890,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Tel: 721589838

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Kontakt na inzerenta

Telefon: 721589838


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...