Prodej bytu 1+kk bez realitky Honzíkova, Praha - Dolní Měcholupy

08.04.2020 10:30 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Postoupení družstevního bytu 1+kk s balkónem, velikosti 33,6 m2 (včetně balkónu), který je situován v 3NP novostavby, v projektu Malý háj VIII - H4. Bytová jednotka je vybavena kvalitní podlahou, dveřmi a nadstandardním provedením koupelny, které je obsaženo v ceně bytu. Orientace na západ s krásným výhledem na pole a louky.
Developerská společnost: FINEP
http://www.maly-haj.cz/maly-haj-viii/

Výborné dopravní spojení do města 2 min. chůze na MHD, 10 min. metro A, zast. Depo Hostivař. V docházkové vzdálenosti obchodní centrum Štěrboholy, stanice autobusu, školy, školky, lékárna a lékaři, pošta, restaurace, policie, městský úřad nebo veterinář. Blízko se nachází Fashion Arena Prague Outlet. Bohaté vyžití - vyrazit můžete například na tenisové kurty, cyklostezky nebo do nového sportovního areálu. V blízkosti se nachází rybník Slatina umožňující rybaření a přírodní park Hrušov vybízející k dlouhým procházkám. Lokalita přijde vhod všem rezidentům, kteří chtějí mít vše důležité na dosah ruky, a přesto se touží z větší míry vyhnout rušnému velkoměstu.

Jelikož se jedná o družstevní byt, cenu splácíte formou nájmu (měsíční splátka anuity ve výši 9.736,- Kč). Neprokazujete výši příjmu, nepotřebujete hypoteční úvěr, byt je možné převést do OV kdykoli v průběhu splacení anuity. Mimořádné splátky jsou bez sankce. Neplatí se 4% daň z nabytí nemovitosti! Skvělá investiční příležitost!

Odstupné za byt: 1.349.000,- Kč
Při rychlém jednání možná sleva!
Kontakt: 775 330 589

Cena: 1 349 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...