Nabízím pečovatelství na 24hod.směny

19.07.2019 07:44 | Celá ČR | Celá ČR | Práce | Práci hledají

Dobrý den,nabízím péči o seniory.Jelikož v mém okrese není nabídka pečovatelství,tak hledám pečovatelství v jiných krajích.Jsem pečovatelka s 19letou praxí v DD,DpS,na charitě,peč.domech a posledních 9et v domácnosti klientů.Jelikož mi umřela paní o kterou jsem se starala více jak dva roky,proto hledám práci.Kurzy-pracovnice v sociálních službách,všeobecný sanitář,regenerační a aroma masáže,základy rehabilitace,pedikúra.Za 19let mám zkušenosti bezmála se všemi diaknózami,alzhajmer,demence,ležící po mrtvičce,chodící,ochrnutí klienti atd...Na požádání zašlu životopis.Děkuji za nabídky.ŘP mám.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...