Philips 32PFL5522D

07.02.2019 15:49 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Elektronika | Televize, přijímače

Nabízím televizi zn.Philips 32PFL5522D,POUŽÍVANÁ,ale spíš byla jen na skříni.K televizi je přívodní kabel,ovladač,stojan(sklo).

popis:

HD Ready LCD TV WXGA s technologií Pixel Plus HD* integrovaný digitální tuner pro příjem DVB-T* rozlišení 1366x768* úhlopříčka 80cm* poměr stran 16:9* dynamický kontrast 7500:1* jas 500 cd/m2* obrazovka s antireflexní vrstvou* progressive scan* 3D hřebenový filtr* zobrazovací úhel 176°/176°* doba odezvy 8ms* stereo 2x10W* IncredibleSurround* Dynamic Bass Enhancement* Smart Picture & Sound* teletext (paměť 1000 stran)* 2xscart, YPbPr, 2xHDMI, S-Video vstup, výstup na sluchátka* stojan součástí balení
snad se někomu bude hodit,detajl televize můžu doposlat.

Cena: 1 200,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Načítám, prosím vydržte...