Asistentka prodeje

04.02.2019 15:40 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Samsonite je jedním z největších světových výrobců zavazadel. Je průkopníkem na trhu s cestovními zavazadly a zpříjemňuje nám cestování už více jak jedno století. Všechna zavazadla se vyznačují vysokou kvalitou, nadčasovým designem a jsou synonymem pevnosti, odolnosti a lehkosti.

Přijmeme kolegu nebo kolegyni na brigádu do našich prodejen značkových zavazadel v OC Nový Smíchov, Atrium Flora, OC Chodov, Arkády Pankrác a Fashion Arena Prague Outlet na pozici asistent/ka prodeje.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Aktivní prodej
Práce na pokladně a PC
Příjem a doplňování zboží
Úklid a úprava prodejny

POŽADAVKY:

Příjemné vystupování
Dobré komunikační dovednosti
AJ a další jazyky výhodou

NABÍZÍME:

Fixní plat plus bonusy
Flexibilní pracovní doba dle dohody
Slevy na výrobky
Stravenky

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete přes odpovědní formulář Váš strukturovaný životopis v elektronické verzi včetně Vaší aktuální fotografie. Do odpovědi prosím uveďte, ve které prodejně byste chtěli pracovat.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...