Designové zrcadlo

07.01.2019 15:23 | Jihomoravský kraj | Znojmo | Domácnost | Ostatní nábytek

Praktický a stylový doplněk domácnosti. Toto zrcadlo zasazené do elegantního oválného obalu je nejen ozdobou a vaší domácnosti, ale také praktickým pomocníkem. Zrcadlo je umístěno v takovém náklonu, aby dokázalo ukázat celou postavu od noh až po hlavu. Zrcadlo také není třeba vrtat, ani jinak pracně upevňovat či instalovat. Prostě jej jen vezmete a postavíte tam, kde Vám bude nejvíce vyhovovat. Skleněné zrcadlo se dá také lehce vyjmout a můžete jej tedy pohodlně umývat. Prodávám jej z důvodu stěhování a je možné si jej přijít osobně prohlédnout. Průměr plastovo-dřeveného obalu je 23,5 cm a celková výška 159 cm.

Cena: 150,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...