Seřizovač strojů na výrobní lince

10.01.2019 08:55 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Hledáte uplatnění v automobilovém průmyslu? Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve výrobě kompresorů do automobilů různých značek?

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici seřizovač CNC strojů. Práce je vhodná i pro absolventy oborů strojní mechanik, elektrikář, automechanik a oborů podobného zaměření.

Popis pozice:

Seřizování a opravy CNC strojů a montážních linek

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?

vyučení v těchto oborech
strojní mechanik
elektrotechnik
elektrikář
automechanik
praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
výhodou vyhláška 50
ochota učit se nové věci

Nabízíme

možnost získat praxi
zaškolení na danou pozici
zázemí stabilní společnosti
možnost profesního růstu
nástupní mzda: 20.000,-/měs. + příplatky
po zaškolení možnost zvýšení mzdy
příplatky: odpolední, noční, so+ne
pololetní bonus ve výši až 10.000,-
příspěvek na ubytování až 3.600,-
5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování
možnost nástupu ihned

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...