Pračka Hoover

09.11.2018 11:13 | Liberecký kraj | Liberec | Bílé zboží | Myčky, pračky

Nabízím zboží jako II. jakost, s kosmetickými vadami designu Jedná se o výrobek, který byl používán na výstavách, prezentacích, reklamních akcí, popřípadě je to výrobek, který má drobné kosmetické vady (poškozený originální obal, škrábance, ťukance).

Hoover DWFLSG410AH / 1-84

běžná cena: 489 eur

Energetická třída A +++ (- 50%)

Třída prací schopnosti A spin Class A

barva bílá

rychlost odstřeďování max. 1400U / min

kapacita 10 kg

programu 17

All-in-One 20 ° C,

všechny hygieny, vše v jednom 49min

krátký 14-30-44min,

tmavé praní, vlna,

ruční praní / hedvábí,

máchání, odstřeďování / Drain, košile, jemné praní, mix praní, bavlna, bavlna Eco, prádlo na vaření, One Fi Extra další možnosti Extra máchání, předpírka, máchání , funkce páry, start / pauza s funkcí obnovení displej LCD zařízení Zbývající zobrazení času, 24h zpoždění startu, automatické řízení množství, kontrola aplikace, NFC zabezpečení Ovládání nevyváženosti, dětská bezpečnost, AquaStop

Pračka je nová, záruka je dva roky. Pračka má drobnou povrch. kosmetickou vadu která nemá vliv na funkci praní. podívejte se na foto.

Cena: 8 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...