Prodavač/ka s úsměvem Praha - 20 000 Kč fix + měs. bonusy!

11.10.2018 14:56 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Staňte se členem týmu Studio Moderna, který nabízí široké spektrum produktů ve 20 zemích.

STUDIO MODERNA s.r.o.
hledá kandidáta na pozici:

Hledáme týmového hráče, který se nadšeně zajímá o maloobchodní prodej a chce se aktivně učit. Spolu s týmem budeš v každé situaci a při každé činnosti v obchodě myslet především na naše zákazníky.

Do naší prodejny v Praze hledáme šikovnou kolegyni, nebo kolegu na pozici Odborný prodejce.

Odborný prodejce je člověk, který je profesionálem ve svém oboru a umí klientovi udělat z nákupu zážitek.

Jaká bude náplň práce:

- aktivní prodej s úsměvem a následně buduješ vztahy se zákazníkem
- poradíš zákazníkovi při výběru zboží a poskytneš mu potřebné informace
- znalost snadného pokladní systému
- podílení se na různých promo akcích pro naše zákazníky
- týmová spolupráce k dosažení zadaných cílů

Co můžete očekávat:

- práci na hlavní pracovní poměr

- zaškolení zkušenými kolegy

- dlouhodobou práci ve stabilní mezinárodní společnosti

- domácí a přátelskou atmosféru

- motivující a transparentní systém odměn a benefitů

A co se vám bude určitě líbit:

- flexibilní pracovní dobu

- příplatky za soboty, neděle a svátky

- výrazné zaměstnanecké slevy 30% - 70% na naše produkty

- stravenky v hodnotě 105 Kč již ve zkušební době

- teambuildingy

- přátelský tým, ve kterém se budete cítit dobře

Jak poznáte, že ste tím správným prodejcem?
- zkušenosti s prodejem
- ochota neustále se vzdělávat
- uživatelská znalost práce s PC
- vstřícnou povahu, pečlivost a trpělivost

- komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi

- praxe na obdobné pozici výhodou

- trestní bezúhonnost

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...