Kuchaře / Grilaře!

18.09.2018 15:21 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Jsme restaurace "The Tavern" s příjemnou rodinnou atmosférou a nabízíme podpůrný a pozitivní přístup k práci v kamarádském a zábavném kolektivu, rostoucí plat, flexibilní pracovní dobu, plné výhody HPP + pro nadšené kuchaře možnost objevovat a učit se pokročilé techniky vaření (BBQ uzení, sous vide) a populární trendy v kuchyni. Do našeho týmu hledáme lidi s pozitivním přístupem k práci. Očekáváme střízlivost, schopnost spolupráce, respekt kolegů, ochotu a zájem o učení se nových metod vaření a vytváření nových specialit pro naše menu.To všechno v kreativní americké a trendové mezinárodní kuchyni, která se nachází v oblíbené pražské čtvrti!

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...