Klempíř na dílně

05.09.2018 09:29 | Středočeský kraj | Benešov | Práce | Volná místa

Solara s.r.o. je rodinná řemeslná firma zaměřená na výrobu zakázkového střešního prosklení a střešních oken. Více na www.solara.cz.
Jsme česká firma s tradicí zakázkové řemeslné výroby a kompaktním rodinným vedením. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme zakázková i standardní střešní okna, ateliérová střešní prosklení a střešní výstupy.

Zakládáme si na
- stabilním týmu vedoucích pracovníků a vlastní výrobě
- osobní spolupráci s uživateli výrobků, architekty, projektanty i pracovníky památkové péče
- ekologických krocích ve vývoji výrobků i při vlastní výrobě
- kontinuální historii od roku 1989
- rozvoji výrobního areálu
- podpoře neziskového sektoru

Hledáme klempíře na dílenskou výrobu polotovarů (plech hliník, měď, titanzinek a další) pro naše střešní okna a střešní prosklení.

Potřebujeme člověka, který umí spolupracovat v menším týmu zhruba 3-5ti lidí a který umí převzít zodpovědnost za svou práci - za její kvalitu, včasnost i přesnost.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...