ASKO NÁBYTEK

26.06.2018 23:17 | Celá ČR | Celá ČR | Domácnost | Obývací pokoj

ASKO NÁBYTEK Stěhujete se a nemůžete se dočkat, až si vyberete krásný nábytek, který bude ladit s vaším novým domovem? Nebo se vám jen omrzel stávající nábytek a chcete do svého života malou změnu? Zavítejte na ASKO NÁBYTEK a vyberte si podle libosti! Najdete zde kompletní sortiment nábytku a hravě vybavíte každou místnost! Asko nábytek vám vybaví kompletně celý byt či dům Pokud hledáte kvalitní nábytek za dobrou cenu, jste na správném místě. Ať už jste se rozhodli nově vybavit obývací pokoj, svou pracovnu, kuchyň nebo dětský pokoj, zde určitě najdete kousky, které vás okouzlí. A zkrátka nepřijde ani vaše zahrada!! Najdete tu krásné altány, houpačky i kompletní sety, abyste si relax na zahradě užili naplno! Tradiční obchod s nábytkem Společnost Asko nábytek, s r.o. vstoupila na český trh v polovině roku 1991. Svou první pobočku otevřela v Praze a od té doby se rozšířila do jedenácti dalších měst. Asko Olomouc, České Budějovice nebo Hradec Králové. Nábytek si můžete přijet osobně prohlédnout, vyzkoušet a poté objednat levněji na internetu. Nakupte nábytek v akci Asko nábytek-sedací soupravy, manželské postele, komody, stoly. V jejich e-shopu nakoupíte veškeré vybavení pro vaši domácnost. Velkou část sortimentu mívá Asko pravidelně ve slevě nebo ve výprodeji. Přečtěte si Asko aktuální leták tento týden a zjistěte, jaké zboží je právě ve slevě a ušetřete. Aktuálně zlevněné zboží vidíte přehledně také na stránce Akce -50%. . ... https://www.tipli.cz/p/258420/asko-nabytek .. ...

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Načítám, prosím vydržte...