Alcatel BABY LINK 700 chůvička

08.06.2018 12:13 | Olomoucký kraj | Olomouc | Elektronika | Ostatní elektronika

Chůvička je plně funkční včetně veškerých kabelů . Lehké oděrky od užívání. S kamerou se dá otáčet na dálku!!!
Již bez záruky, původní cena 4999kč

Baby Link 700 vás okouzlí svým množstvím funkcí a jednoduchostí použití.

Díky svému velkému barevnému displeji s vysokým rozlišením (2,8 palce, barvě LCD: 320 x 240 pixelů) je Baby Link 700 dokonalým nástrojem pro sledování dítěte. Pro maximální pohodlí je kamera vzdáleně ovládána z rodičovské jednotky (pan, naklonění a zoom) a zahrnuje denní a noční vidění, aby mohli sledovat i dítě v noci.

Pohodlně můžete poslouchat a mluvit s dítětem, abyste ho uklidnili i z jiné místnosti.

Chcete-li sledovat vaše dítě v obrazech, máte možnost volby mezi 2 režimy: obraz + režim zvuku se zvukem HD nebo režimem zobrazení , aniž byste aktivovali zvuk, a to díky LED světlům, které indikují intenzitu dětských výkřiků. Pokud obdržíte své přátele doma, můžete si užít větší klid díky funkci Partial Silence , která získává jen ty nejintenzivnější zvuky.

Snadno vědět, funkce Vox , umožňuje rodičovské jednotce automaticky zapnout režim zobrazení, jakmile jednotka dítěte detekuje zvuky, i když je obrazovka Rodičovská jednotka manuálně vypnuta. Aby se šetřila energie, obrazovka rodičovské jednotky se automaticky vypne, když je dítě klidné a spí.

Pro větší bezpečnost, Baby Link 700 umožňuje nastavit upozornění na teplotu , aby vám pomohl udržet ideální teplotu.

Cena: 1 200,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...