Práce ve výrobě - skvělé mzdové podmínky

07.05.2018 12:48 | Jihomoravský kraj | Brno-venkov | Práce | Volná místa

Výrobní společnost ve Vaší lokalitě rozšiřuje své týmy a má práci pro všechny. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky. Přidejte se do týmu, který využívá zkušeností, které jsme posbírali za více než 125 let působení na trhu. Za tu dobu jsme se stali jedním z největších a nejstabilnějších zaměstnavatelů v České republice. Přátelský kolektiv a férové nejen finanční podmínky jsou pro nás nejdůležitější, protože spokojení zaměstnanci tvoří silný tým a ten je základem společného úspěchu. Svědčí o tom více než 10 000 našich spokojených zaměstnanců. Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup ihned nebo dle vašich možností.

Popis pozice:

- Vaší náplní bude výroba cívek a následná manipulace s nimi.
- Práce je samostatná a různorodá.

Co od Vás očekáváme:

- manuální zručnost
- ochotu pracovat na třísměnný provoz
- spolehlivost

Co Vám nabízíme:

Nástupní mzda 21-25.000 Kč, po zapracování až 32 000 Kč
– Nástupní bonus po zkušební době 10.000 Kč
– Cafeteria systém až 10.000 Kč ročně
– Práci na HPP, hned od začátku v kmeni firmy
– 5 týdnů dovolené
– O naše zaměstnance se rádi staráme, takže pro Vás máme připravené firemní rekreační středisko
– Také Vám dáme příspěvek na stravování a možnost stravování v závodní jídelně
– Samozřejmostí je také příspěvek na penzijní připojištění
– Pracovní doba je 7,5 hodiny denně
– V neposlední řadě pro Vás máme také sportovní a kulturní akce a mnoho dalšího
- Místo výkonu práce je Drásov u Brna

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...