Excellent RC model 1:14 Audi R8 LMS

23.03.2018 12:07 | Liberecký kraj | Jablonec nad Nisou | Dětské potřeby | Hračky

Popis produktu

RC auto Audi R8 Performance LMS 1:14
Bez ohledu na věk, všichni milují auta na dálkové ovládání a tato láska často trvá až do dospělosti. Audi R8 LMS Performance v měřítku 1:14 na dálkové ovládání se světelnými efekty je ideální hračkou pro všechny chlapce i muže. Dokonale se pohybuje vpřed, vzad, vlevo i vpravo. Dálkové ovládání pomocí multifunkčního ovladače. V přední náprava vozidla má funkční tlumiče. Během jízdy vozidla dopředu svítí přední LED světla, během jízdy dozadu svítí zadní LED světla. Rozšiřte svůj vozový park o další luxusní RC model, který vám bude každý závidět a stane se vaším oblíbencem. S tímto kvalitně zpracovaným autem s elegantní karoserií zažijete mnoho legrace a společného dobrodružství. Všechny RC modely RASTAR jsou vytvořeny s citem pro detail a v té nejlepší kvalitě - poté už záleží jen na vás, který model bude ten nejlepší.

Technické parametry:

napájení auta: 3xAA baterie (nejsou součástí balení)
napájení dálkového ovladače: 2xAA baterie (nejsou součástí balení)
rozměry auta: 18,5x8,5x5 cm
rozměry balení: 28x10x12 cm
licence RASTAR
certifikace CE

Zboží je NOVÉ (funkční)

Záruka 24 měsíců

Originální balení může být poškozené - rozbalené/potrhané

Cena: 650,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...