Mojmír Gottwald Doučím počítače - pro kancelář a domácnost - Brno

08.03.2018 15:16 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Počítače | PC technika - ostatní

Individuální a kolektivní doučování Windows, Microsoft Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet, E-Mail, Picture Manager. Zaučení do obsluhy některch programů účetnictví, ekonomika. Základy práce, CD, DVD, foto a film na počítači, Open Office.
Pro začátečníky i pokročilé – doučování lze konat konat i mimo Brno. V termínech po domluvě. Praktické příklady a cvičení pro výuku. Přizpůsobení konkrétním požadavkům a problematice zákazníka.
Cena 110 Kč/hod., pro firmy dohodou.
Podrobnosti viz na: http://inggottwaldmojmir.simplesite.com/

Cena: 110,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...