Školitel v prodejním call centru (30-50 000 Kč)

15.02.2018 15:31 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Hledáme charismatickou osobnost plnou energie, které bychom svěřili oblast rozvoje znalostí a dovedností našich zaměstnanců pro aktivní telemarketing, komunikaci a prodej po telefonu.
Máte vlastní zkušenost s aktivním prodejem, nejlépe v oblasti energetiky, telekomunikací, finančních produktů? Nebo máte zkušenost s vedením prodejního týmu, vzděláváním dospělých, tréninkem zaměstnanců? Umíte tyto své zkušenosti dál předávat? Umíte česky? Tak proč ještě nepracujete u nás? Právě Vás totiž hledáme!

Nabízíme Vám práci ve velkém moderním pražském kontaktním centru, ve skvělém, přátelském a vzájemně se inspirujícím týmu, ve kterém chybíte už jen Vy! A kromě toho za to i platíme, a ne špatně. Pokud opravdu něco umíte, nebojte se říci si o až 30 – 50 000 Kč + odměny (15%, vyplácíme měsíčně). Nabízíme obědy zdarma a týden dodatkové dovolené navíc je samozřejmostí.
Bezbariérové pracoviště 65 m od stanice metra (B – Kolbenova, bezbariérová) a tramvajové zastávky (tram 16). Parkování k dispozici.

Náplň práce:

Tým školitelů má zodpovědnost za oblast tréninku, rozvoje zaměstnanců a koučinku od návrhu, vytvoření až po praktickou realizaci jednotlivých tréninkových plánů a materiálů dle potřeb společnosti a našich zaměstnanců.
Vyhledává nedostatky ve fungování prodejních týmů a zajišťuje kroky vedoucí k jejich odstranění.
Budete se nejen podílet na návrzích školení, ale budete je i osobně realizovat.

Požadavky:

vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou
pedagogické vzdělání, pedagogická nebo trenérská nebo podobná praxe je vítána
praxe s vedením lidí v oblasti péče o zákazníky, prodeje či výzkumu veřejného mínění (aktivní telemarketing velkou výhodou)
praxe v oblasti energetiky velkou výhodou
velmi dobrá znalost práce s MS Office (Excel a Powerpoint)
vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti

Nabízíme:

zajímavou práci v příjemném moderním, prostorném a klimatizovaném prostředí
možnost osobního i profesního růstu
věrnostní příplatek
výbornou dostupnost - přímo u stanice metra B Kolbenova (Praha 9 - Vysočany)
mobilní telefon
notebook
zdarma obědy
výuka angličtiny s rodilým mluvčím na pracovišti
týden dodatečné dovolené
pracovní doba: obvykle 9:00 – 17:45 (45 minut oběd). Dle potřeby projektu flexibilní v čase od 8:00 do 20:00. práce v sobotu, neděli a ve svátek jen výjimečně.
základní mzda 30 – 50 000 Kč dle vzdělání, praxe, znalostí a zkušeností
Nástup možný ihned.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...