Administrátorka prodeje - dlouhodobá spolupráce

13.02.2018 15:04 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Co vás čeká

Administrátorka prodeje přijímá objednávky od zákazníků, zanáší je do systému, fakturuje a řídí skladové hospodářství. Komunikuje s dodavateli i se zákazníky tak, aby měla celý proces objednávky a pohybu zboží pod kontrolou.

Práce je vhodná pro lidi, kteří rádi organizují.

Veškeré procesy jsou vedené v našem vlastním systému, do kterého vás rychle zaškolíme.

Práce nevyžaduje přesčasy ani práci o víkendech. Pracovní doba je 8 hodin,

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Naše nová členka týmu by měla být komunikativní, organizačně schopná, s logickým myšlením a měla by mít smysl pro detail. Kvůli komunikaci s dodavateli vyžadujeme mírně/středně pokročilou angličtinu (písmem). Spisovná čeština je ovšem také nezbytná.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je základní znalost práce s excelem.

Co vám můžeme nabídnout

Jsme součást mezinárodní skupiny s prvky rodinné firmy. To znamená, že vstahy jsou na osobní úrovní, ale působení má charakter silné nadnárodní společnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra a pozici, na které se člověk může realizovat a pracovat samostatně.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...