RC auto 1/10 EP Touring Car

09.01.2018 14:18 | Jihomoravský kraj | Vyškov | Dětské potřeby | Hračky

Zcelá nový vůz 1/10 EP Touring Car (podvozek, motor, sada pneumatik a karoserie). Záruka 2 roky.
Doprava zdarma.

Kvalitní karbonový podvozek závodního vozu 1/10 EP Touring Car vybavený motorem, olejovými tlumiči, diferenciálem je vhodný nejen pro zkušené závodníky, kteří ocení jeho kvality, ale zejména pro ty z Vás, kteří toužíte po kvalitním voze a jste unaveni levnými a nekvalitními hračkami. Podvozek zároveň splňuje kritéria a parametry pro závodění na všech tuzemských soutěžích v kategorii 1/10 EP Touring Car. Dostává se Vám tak do rukou kvalitní závodní stroj za bezkonkurenční cenu!

Dopřejte svým dětem radost z ježdění. Autíčko je vhodné především pro ETS koberec, nicméně snadno se vypořádá i s rovným asfaltem. Díky kvalitním materiálům je velice odolný a ustojí i ledajaký šrám.

Balení obsahuje sestavený karbonový podvozek s elektromotorem INHOBBY 4100KV Brushless motor, čtyři pěnové pneumatiky značky INHOBBY (vhodné do haly na ETS koberec, tak i ven na asfalt či rovnou silnici) a karoserii.

Cena: 3 420,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...