Dámská bílo-černá peněženka Armani Jeans

03.01.2018 14:04 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Móda a doplňky | Oděvy, doplňky dámské

Nabízím ke koupi krásnou dámskou peněženku Armani Jeans v bílo-černém provedení. Je úplně nová! Jako nevhodný vánoční dárek jsem ji vzala do ruky pouze dvakrát - když jsem ji rozbalila a když jsem ji šla fotit pro tento inzerát. Původní cena této peněženky se na různých webech pohybovala kolem 3000kč, nyní už je všude VYPRODANÁ, máte proto jedinečnou možnost získat poslední kousek. Mě se bohužel nehodí a jelikož dárce již vyhodil účtenku, nemůžu ji vrátit. (no a samozřejmě jsem dárce urazila :-)

Peněženka má velkou vnitřní kapsu na zip se dvěma přihrádkami na bankovky a jednou na mince. Má také několik kapsiček na různé karty. Na zadní vnější straně je pak ještě jedna kapsa na zip. Peněženka má původní visačku i s certifikátem pravosti. Dodám ji samozřejmě v původní krabičce.

Cena: 1 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...