Bankovní poradce/kyně

22.12.2017 12:46 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?

Pak hledáme právě Vás!

Staňte se součástí týmu Komerční banky, která hledá nového kolegu do týmu bankovních poradců pro movité klienty.

Společně dokážeme, že na partnerství záleží.

Co Vás čeká v prvních měsících?

Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji.
V prostřední školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům.
Absolvujete specializované kurzy na nabídku investičních produktů a hypotečních úvěrů.

Co bude dál?

Pro 500 klientů se stanete osobním bankovním poradcem
Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb
Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Co Vám Komerční banka nabízí?

Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2016, Bankéř roku 2016, Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Co od Vás očekáváme?

Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem KB
Alespoň základní orientaci v investičních produktech a hypotékách
Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností
Pozitivní přístup

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...