náramek přírodní MAGNETICKÝ hematit

30.10.2017 15:34 | Celá ČR | Celá ČR | Móda a doplňky | Šperky unisex

Náramek z pravého magnetického hematitu 6mm na pružné (dvojité) nylonové gumičce. Obvod náramku je 17 cm (v případě potřeby mohu zmenšit, zvětšit bohužel ne). Tento náramek je vhodný pro obvod zápěstí 16,5 cm. Barva náramku je tmavě šedá.

Vlastnosti kamene:
Hematit je zvláště účinný při uzemnění a jako ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pokud se použije během cest mimo tělo, chrání duši a vede ji zpátky do hmotného těla. Tento kamen v sobě nese silný element jang a zajišťuje rovnováhu meridiánů, čímž´napravuje nevyváženost prvku jin. Odstraňuje vše nepříznivé a braní negativním energiím vstupovat do aury, čímž v těle nastoluje klid, mír a harmonii. 0 hematitu se píše, že působí zvlášť blahodárně v situacích spojených s právem a zákony. Dodává větší vůli k životu a zvyšuje rovněž důvěryhodnost. Účinně asistuje při překonávání různých nutkání a návyků. Hematit obrací pozornost k nenaplněným touhám představujícím hnací motor lidského života. Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Pomáhá třídit problémy všeho druhu, jedná se o užitečný kámen při studiu matematiky a technických předmětů. Na tělesné úrovni je hematit silně spojen s krví. Posiluje a reguluje tvorbu krve.
(zdroj: http://www.nakridlechandelu.cz/hematit/)

Čištění:
Očistit jen krátce pod tekoucí vodou. Nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci.
(zdroj: https://www.fler.cz/blog/jak-pecovat-o-kameny-a-jejich-lecive-ucinky-17972)

Zboží odesílám po připsání platby na účet (cena náramku + poštovné 40 Kč) jako doporučený dopis, či na dobírku (cena náramku + poštovné 85 Kč).

Cena: 200,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...