21 tisíc nástupní plat - ASISTENT/KA PRODEJE

20.10.2017 15:21 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Pro naši prodejnu DESIGUAL v nákupním centru Chodov hledáme nové kolegyně!
Co budete dělat?

* aktivně s úsměvem a příjemným vystupováním obsluhovat naše zákazníky
* pečovat a starat se o vzhled obchodu tak, aby byly dodržovány standardy společnosti
Co oceníme když budete mít?

* zájem o módu, módní trendy a přehled v tom co se nosí
* zkušenosti z jiného retailového obchodu (nejsou podmínkou, ale výhodou)
* chuť pracovat a učit se novým věcem
Co budete opravdu potřebovat?

* komunikativní znalost angličtiny, ruštiny nebo jiného světového jazyka
* odolnost vůči stresu
* umět „táhnout za jeden provaz“
Co získáte, když se přidáte do našeho týmu?

* 21 000,- Kč základní plat
* měsíční bonus za splnění vašich cílů
* 5 000,- Kč mimořádnou odměnu hned první měsíc po zkušební době
* zaměstnanecké slevy

a ještě něco navíc

* po absolvování pohovoru na obchodě se můžete těšit na DESIGUAL DÁREK.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis s fotografií na email.
Nástup ihned, případně dohodou.

Nejdůležitější je pro nás vztah k módě a nadšení pracovat pro jednu z nejoriginálnějších módních značek na světě!!! :)

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...