Praha - Horní Měcholupy, R.A. Dvorského

09.08.2017 11:44 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Krásný dvojpokojový byt, který svoji dispozicí a velikostí může konkurovat třípokojovému bytu. Nachází se v 6. patře s výtahem v Horních Měcholupech. Byt je velice světlý (plocha 67m2) a přechází díky velkým skleněným oknům rovnou do otevřeného prostoru. Terasa (plocha 15m2) je v délce celého bytu a vcházet je na ní možno z obou pokojů. Na oknech jsou žaluzie. Díky tomu, že před domem nestojí další stavba, tak je neomezený výhled na park Hostivař a částečně i na Prahu. Prostor, který je určen na šatnu, je dostatečně velký a v minulosti z něj byla pracovna (vyveden i internet). Prostor je také vhodný na uskladnění kol, kočárku, či jiných prostorných věcí, které v bytě obvykle zabírají prostor. Byt je nově vymalován a jsou v něm vyměněné lustry. Dále je vybaven novými spotřebiči, jako je lednice, myčka atd. Kuchyně je vyrobena na zakázku a to stejné platí o vestavěných skříních na chodbě. V bytě jsou plovoucí podlahy a dlažba. V ložnici je dvojlůžková postel. V koupelně rohová vana, pračka a nově koupený držák na sprchu (instalovat se bude až podle pronájemce). Součástí bytu je garážové stání, které je v uzavřené garáži, kam mají přístup pouze majitelé těchto stání. Na patře je ještě jeden společný balkón, který se dá využívat k sušení prádla a je situován na druhou stranu domu. V přízemí se nachází společná kočárkárna, kde je možné nechávat i kola. Oblast je velice tichá a plná zeleně. Do parku Hostivař jsou to 3 minuty chůze. Je zde skvělá společenská vybavenost.

Cena: 16 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...