Nadstartní 2kk - 94 m² - Praha 5 Malvazinky

15.06.2017 10:43 | Hlavní město Praha | Praha | Reality a bydlení | Byty

Exlusivně Vám nabízíme luxusní byt v novostavbě ve velmi žádané lokalitě Košíře/Malvazinky ul Černochova. Byt se nachází v posledním patře 10NP s luxusním výhledem na Prahu.
Byt 52 m² plus velká terasa 42 m² je kompletně zařízen včt luxusní kuchyně Hanák, která je samozřejmě zařízena všemi spotřebiči včt americké lednice, horkovzdušné trouby kombinované s mikr. troubou, sklokeramickou deskou, myčkou 60 cm. Moderní nábytek, včt kožené sedačky. Samostatná koupelna s vanou, wc extra. Na terasu vstup jak z obývacího pokoje, z kuchyňské části i z ložnice. Jedná se o krásný slunný byt.
K bytu náleží 1 parkovací stání v domě. Na M Anděl 9 min busem. Doporučujeme prohlídku tohoto bytu.

Cena: 18 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Martina Sándorová

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Martina Sándorová

Načítám, prosím vydržte...