Recepční

29.05.2017 10:53 | Královéhradecký kraj | Jičín | Práce | Volná místa

Požadujeme: - dobrá znalost anglického jazyka podmínkou - práce na pc (word, excel) - dochvilnost a flexibilita - chuť učit se novým věcem

Nabízíme: - dobré platové podmínky - benefity (sleva na wellness, bowling, konzumaci) - další vzdělávání - personální stravování - možnost ubytování v areálu - práce v mladém kolektivu

Popis:

Jsme moderní 4* hotel s wellness centrem nacházející se na okraji Prahy 6 (jen 10 min od metra linky A – Dejvická nebo Bořislavka).

Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového člena týmu na pozici recepční.

Náplň práce:

-Komunikace s hosty

-Check-in/ check-out hosta

- Vyřizování rezervací

- Obsluha wellness centra

Nástup možný ihned. Pracovní směny: 7.00 – 15.00 a 15.00 – 22.00. Směny je možno ,,libovolně´´ sestavovat s týdenním předstihem. Pouze dlouhodobější spolupráce. Vhodné pro i pro studenty.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...