Pracovník e-schopu

22.05.2017 13:46 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Požadujeme: středoškolské vzdělání příjemné vystupování a chuť pracovat dobrou komunikační schopnost pracovitost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost ochotu učit se novým věcem a řešení problémů znalost práce na PC (základní PC gramotnost: Excel, Word, Skype apod.) časovou flexibilitu

Nabízíme: dobré pracovní podmínky čisté prostředí flexibilní pracovní dobu nové zkušenosti místo práce: kancelář v centru Prahy pracovní doba dle dohody v rozmezí pondělí až pátek 9 - 17 hod. ze začátku odměnu 75,- až 100,- za hodinu dle Vaší šikovnosti nástup červen - srpen 2017

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Klára Prokopová

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Klára Prokopová

Načítám, prosím vydržte...