Nabízíme k prodeji dvoupodlažní dům

19.05.2017 09:05 | Středočeský kraj | Benešov | Reality a bydlení | Rodinné domy

Prodám dům z roku 1936 v městské zástavbě v ulici Javorská 69, obec Votice. Pozemek má celkovou rozlohu 790m2, zastavěná plocha 144m2, obestavěný prostor 903m3, užitná plocha 286m2. Vstup do domu brankou z ulice přes zahradu, vjezd na pozemek vraty, do garáže přímo z ulice. Dům je částečně podsklepen (garáž +4 místnosti), v přízemí hala (předsíň), kuchyň, 3 pokoje, koupelna, WC, komora / spíž. V patře hala (předsíň) se vstupem na balkon, do kuchyně, pokoje a na druhý balkon, z haly chodbičkou na WC a do pokojíku, 2x přilehlá půda. Podlahy všech 4 pokojů parketové. Vytápění: 2x akumulační kamna po 4 kW, 2x kuchyňská kamna a el. sporák, jinde násypná kamna. Střešní krytina eternitové šablony, fasáda škrábaný břízolit, okna původní špaletová, okapy funkční.Dům je napojen na síť NN 3x380/220 od ČEZ, voda a kanalizace na městské sítě, plynová přípojka HUP na fasádě domu z ulice. Rozvod vody a kanalizace z plastového potrubí. Na zahradě je funkční studna a dřevník.

Cena: 2 299 900,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...