Daniel Hechter - značková, shoper kabelka

17.05.2017 13:20 | Královéhradecký kraj | Náchod | Móda a doplňky | Oděvy, doplňky dámské

Luxusní, originální červená, shoper kabelka. Na poklopu kabelky je vyražené logo značky. Je objemná, vejde se do ní hodně věcí. Dá se nosit přes rameno i v ruce, má dvě delší uši. Zavíraní kabelky je na magnet a poklop. Kolem otvoru je řemínek, kterým se dá kabelka zatáhnout z přední části. Materiál kabelky je syntetická kůže. Vnitřek je vybaven pevnou kvalitní podšívkou, potištěnou logy značky a je vybavena 1x přihrádkou na doklady. Je použitá v dobrém stavu jenom mírné známky nošení, není znečištěná ani poškozená.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Klára Jeřábková

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Klára Jeřábková

Načítám, prosím vydržte...