Automatická pračka LG

05.05.2017 10:59 | Moravskoslezský kraj | Karviná | Bílé zboží | Myčky, pračky

Prodám plně funkční pračku LG ,stará 4 roky, na 6kg prádla, hloubka 44cm, Pračka F 1222 ND je vybavená jedinečným Direct Drive motorem - jaké jsou jeho výhody? Pračka je stabilnější, mnohem tišší, má delší životnost a lépe využívá energie. Na tento typ motoru je navíc záruka 10 let! Samotné vybavení pračky zahrnuje 13 programů včetně rychlého programu či praní dětského oblečení, antialergické máchání nebo funkci pro snadnější žehlení. Rozšířená záruka: 10 let na Direct Drive motor Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Energetická třída: A+ Třída pracího výkonu: A Třída účinnosti odstřeďování: B Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Hlučnost při praní (dB): 54 Hlučnost při odstřeďování (dB): 67 Displej: číselný Odložený start: ANO Regulace spotřeby vody: množstevní automatika Počet programů: 13 Speciální programy: Quick 30 Spotřeba energie (kWh): 1.02 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 204 Spotřeba vody (l): 56 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 9600 Volba otáček na odstředění: nastavení otáček Volba teploty: ANO

Cena: 4 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...