Přijmu elektrikáře

05.04.2017 13:13 | Celá ČR | Celá ČR | Práce | Volná místa

Požadujeme: Požadujeme Vyučení v oboru elektro bez maturity Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a manuální zručnost Komunikativnost a příjemné vystupování Řidičský průkaz skupiny B Plynařské zkoušky výhodou

Nabízíme: Nabízíme Práci na HPP 5 týdnů dovolené Firemní nářadí a telefon Odpovídající finanční ohodnocení Mimořádné odměny za odvedenou práci Kompletní vstupní zaškolení a další školení dle potřeby Stabilní zaměstnání Místo výkonu práce: Mikulov Společenské firemní akce (grilování, vánoční večírek…)
Popis:

Servis a montáž zařízení v Jihomoravském kraji

Komunikace se zákazníkem

Spolupráce na objednávání náhradních dílů

Spolupráce s kolegy na montážích

Cena: 30 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...