Vysavač Rainbow

17.02.2017 14:13 | Středočeský kraj | Příbram | Bílé zboží | Ostatní elektro

Nabízím značkový vodní vysavač Rainbow serie D. Vysavač je používaný, pravidelně servisovaný v Brně. Zakoupený v ČR NÉ v USA tudíž do něj nebylo mechanicky zasahováno. Stav velmi dobrý, vše šlape. Vysavač je vhodný pro alergiky. Vysává jak suché podlahy, tak i rozlitou vodu. Hadice lze přehodit, takže pokud potřebujete něco nafouknout, tak díky síle vysavače, je nafouknuté lehátko hned. Prodej z důvodu nákupu robota. Ve výbavě vysavače je také klepač, který je velmi dobrý né jen na koberce ale i na klepání matrací. Co vidíte na fotkách, to Vám bude zasláno.

Cena: 3 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Pavla Vašíčková

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Pavla Vašíčková

Načítám, prosím vydržte...