Širokoúhlá TV 22 (55cm) Televize Hyundai

01.02.2017 10:27 | Hlavní město Praha | Praha | Elektronika | Televize, přijímače

Hyundai HLH22860UMP2 je HD Ready LCD televizor s úhlopříčkou o velikosti 56 cm. S DVB-T tunerem zvládne příjem digitálního televizního vysílání a další chuťovkou ve výbavě je USB vstup s multimediálním přehrávačem. LCD televizor Hyundai HLH22860UMP2 zvládne na svém LCD panelu s rozlišením 1680 x 1050 pixel zobrazit vysoké rozlišení 1080i/720p s dynamickým kontrastním poměrem obrazu 100 000:1 s jasem 300 cd/m2 a odezvou 5 ms.
DVB-T tuner přijímající digitální vysílání podporuje EPG v češtině Teletext s pamětí na 1000 stran.
USB vstup s přehrávačem zábavy rozkóduje formáty fotek v JPEG, BMP a PNG, audio formáty MP3 a WMA a video formáty AVI, MPEG, VOB, DAT a XviD.
Další zdroje obrazu připojíte přes digitální port HDMI, kompozitní video/audio vatup, SCART a připojit lze také počítač přes VGA vstup. Zvuková aparatura dostane výstupní signál z digitálního koaxiálního výstupu a nerušící tichý poslech zajistí výstup na sluchátka. Zvukový projev televizoru s výkonem 2 x 2,5 W lze upravit efektem 3D Panoramatický zvuk a ekvalizérem.

Cena: 2 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Martin Lekner

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Martin Lekner


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...