Pánská mikina s kapucí, česká značka Vibes - XL

25.01.2017 11:04 | Hlavní město Praha | Praha | Móda a doplňky | Oděvy, doplňky pánské

Mikina je nová, s visačkou a je zabalena.

Vibes je česká značka pánského oblečení založená v roce 2009. Jsem vlastníkem značky a tak nejednáte s žádnými prostředníky. Celý proces návrhu, výroby a prodeje si děláme sami a Vy tak máte jistotu, že dostáváte férový a originální produkt, který se nevyrábí po tisícech kusů, ale v malých sériích.

Mikina je potištěna na přední a zadní straně elastickým potiskem. Díky tomu je látku možno natahovat bez toho, aby se potisk poškodil. Je vyrobena ze 100% bavlny, která je před zpracováním máčená v enzymové a silikonové lázni. Hmotnost látky je 350g/m2. Mikina má ocelový zip a prvotřídní dílenské zpracování. To vše tvoří celek v podobě produktů VIBES, přinášíme Vám vytříbenou kvalitu a styl za nejlepší cenu na trhu.

Cena: 599,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...